top of page
Reklama

Reklama ant automobilių

Skirtingai nuo įprastų lauko reklamos priemonių, reklama ant taksi ir Bolt automobilių nelaukia, kol ateis vartotojai – ji važiuoja pas juos ir su jais. Reklama seka paskui vartotojus į masinius renginius, restoranus, kavines, prekybos centrus ir kitas traukos vietas. Automobilių aktyvumas ir lokacija proporcingi aukštesnes pajamas gaunančių vartotojų judėjimui.

Mobilumas

Taksi automobiliai nuolatos juda ten, kur būriuojasi žmonės. Būkite matomi populiariausiose miesto vietose, įsimintiniausiuose renginiuose - būkite dėmėsio centre.

Pastebimumas

Didžiąją laiko dalį taksi automobiliai praleidžia miesto centre, kur reklamą pastebės ir pėstieji, ir automobilių keleiviai. LED apšvietimas leis būti matomiems visą parą.

Efektyvumas

Reklama ant taksi automobilių stogų yra efektyvesnė nei kiti lauko reklamos kanalai. Mažas CPM leis ištransliuoti žinutę ir pasiekti didelę auditoriją.

Efektyvumas

Efektyvumas

Taksi stogo reklamos kanalas yra efektyvus siekiant greitai paskleisti žinutę didelei auditorijai. Reklama yra apšviesta naktį, todėl jūsų prekės ženklas bus matomas 18-24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę. Reklama ant geriausių taksi automobilių Baltijos šalių sostinėse yra ypatingai gerai matomas kanalas, leidžiantis pasiekti miesto gyventojus, verslo subjektus ir atvykstančius turistus.

Sėkmės istorijos
Mūsų darbai

MŪSŲ DARBAI

Karklė

Karklė

Martynas Levickis

Martynas Levickis

GF

GF

Seb

Seb

Anabele

Anabele

The 1975

The 1975

McDonald's

McDonald's

IMPULS

IMPULS

Kontaktai
bottom of page